Держсекретар США і генсек ООН обговорили "зернову ініціативу"
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Держсекретар США Ентоні Блінкен провів розмову з Генсеком ООН А. Гутеррешом напередодні 78-ї сесії Генеральної Асамблеї, під час якої сторони обговорили широке коло питань, включно з Чорноморською зерновою ініціативою та війною росії проти України. Про це повідомляє пресслужба Держдепартаменту.
Крім того, Блінкен поділився інформацією щодо проведених в США паралельних заходів, присвячених боротьбі із загрозою синтетичних наркотиків, використанню штучного інтелекту для просування Цілей сталого розвитку ООН, а також залученню приватного капіталу до великих інфраструктурних проєктів.
BAGNET нагадує, що після виходу росіян із "зернової угоди" вони почали регулярно атакувати українські порти ракетами і дронами, внаслідок чого було знищено 280 тисяч тонн зерна.
Підготував: Сергій Дага





Политика «ЄС планує створити в Україні багатонаціональні збройні сили»
Происшествия «В Запорожье "шахед" прилетел в 9–этажку, загорелись 4 квартиры, пострадали 3 человека»
Политика «Москва відкидає пропозицію "різдвяного перемир’я"»
Мир «МЗС Молдови застерігає своїх громадян від примусової служби в армії РФ»
Политика «Ветеранська політика має стати основою безпеки та розвитку України, - думка»
Мир «У Дубліні розмірковують над вступом до НАТО, – Euroactiv»