Три європейські країни обговорюють проєкт із закупівлі боєприпасів для України
Три європейські країни, зокрема Німеччина, Нідерланди та Данія, обговорюють проєкт із закупівлі боєприпасів для України на тлі того, що країни ЄС намагаються поповнити власні запаси через військову допомогу Києву. Про це повідомляє Sky News з посиланням на джерела.
"Німеччина готова укласти рамкові угоди [на закупівлю боєприпасів] з нашими партнерами, як пообіцяв міністр оборони Борис Пісторіус раніше цього року", — повідомили джерела журналістів.
Однак про тип боєприпасів і обсяги не повідомляють.
Нагадаємо, що в Кремлі намагаються продемонструвати здатність вести війну роками.
Також повідомлялося, що путін порівняв битви в Україні з відомими битвами часів Другої світової, такими як Сталінград і Курськ, і побічно визнав, що веде війну в Україні.
Своєю чергою, представники НАТО висловилися щодо постачання літаків F-16 в Україну. За словами генерала Фредеріка Гетінка, який керує тиловим забезпеченням бельгійських збройних сил, у фюзеляжах бельгійських винищувачів можуть бути тріщини.





Политика «Зеленський анонсував "хороші ідеї" для тривалого миру після переговорів із представниками Трампа»
Шоу-биз «Померла зірка радянського оскароносного фільму Віра Алентова»
Политика «Світовий рейтинг миру: Україна посіла 162 місце, Росія — останнє»
Мир «Антироссийские санкции остановили рост производства сжиженного газа, – Bloomberg»
Происшествия «Спротив триває: 1403-тя доба протистояння України збройної агресії Росії»
Здоровье «Колектив Аптечної мережі "9-1-1" відзначено за внесок у розвиток фармацевтичної галузі в умовах війни»