У Канаді промчав жахливий торнадо (відео)
Фото: торнадо
Потужний торнадо пронісся Канадою в день державного свята. Повідомляється, що торнадо накрив країну 1 липня, коли відзначається День Канади. Через негоду влада скасувала всі заходи, повідомляють рodrobnosti.
Негода, за словами журналістів, обрушилася на містечко Дідсбері, яке розташоване в провінції Альберта. Напередодні торнадо місцевих жителів попереджали про погіршення погодних умов, а синоптики прогнозували поривчастий вітер, град та сильні опади.
Вже через певний час з'явилося повідомлення про грозу та можливе торнадо.
Інформація про жертв чи постраждалих поки не надходила, але відомо, що було зруйновано кілька житлових будинків. На жаль, через торнадо загинули тварини на місцевих фермах.
Приватні автомобілі були побиті величезним градом, а жителі Дідсбері зізнаються, що ще ніколи не бачили такого руйнівного торнадо, який супроводжується різними опадами.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Трамп не будет увольнять своего "Ермака в юбке", которая критиковала фриков в Белом доме»
Спорт «Один з найкращих боксерів Теренс Кроуфорд оголосив про завершення кар'єри»
Происшествия «Під час бойового завдання загинув екіпаж гелікоптера Мі-24 армійської авіації ЗСУ»
Общество «Заступника командира 110-ї бригади судитимуть за організацію злочинної групи»
Мир «Орбан розповів, якою буде реакція РФ на рішення ЄС використати заморожені активи»
Происшествия «Спротив триває: 1395-та доба протистояння України збройної агресії Росії»