Microsoft переводить найкращих експертів зі штучного інтелекту з Китаю до Канади
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Корпорація Microsoft працює над переведенням деяких своїх найкращих дослідників штучного інтелекту з Китаю до Канади. Про це пише "Укрінформ".
За словами співрозмовників видання, розташований у Пекіні підрозділ компанії Microsoft Research Asia (MSRA) почав подавати заявки на отримання віз для переїзду провідних експертів зі штучного інтелекту зі столиці Китаю до свого інституту у канадському Ванкувері.
Йдеться про 20-40 співробітників.
Людина, близька до Microsoft, зазначила, що цього року менше китайського персоналу переїде до Канади, де американський технічний гігант створює нову лабораторію, у якій працюють експерти з усього світу.
Співрозмовники вказують, що такий крок є відповіддю на загострення політичної напруги між США та Китаєм, а також захисним заходом, щоб запобігти переманюванню технологічними групами найкращих фахівців з дослідження ШІ для розробки власних версій ChatGPT від OpenAI.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Поддержка президента США Трампа падает, – NBС News»
Мир «Кремль розкритикував заяву Рютте про підготовку до війни з Росією»
Мир «Стеження за Китаєм: ЦРУ втратило у Гімалаях генератор на плутонії»
Мир «Орбан розкритикував рішення ЄС щодо активів РФ»
Общество «Трамп вошел в число антилидеров доверия украинцев, – данные социологов»
Происшествия «В Україні не залишилося жодної неушкодженої електростанції, – Зеленський»