06:36 / 12.10.2024 Спорт

Ліга націй: Україна перемогла Грузію

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Україна здобула першу перемогу у розіграші Ліги націй з футболу 2024/25. У домашньому матчі "синьо-жовті" мінімально обіграли Грузію з рахунком 1:0, повідомляють рodrobnosti.

До складу збірної потрапили одразу три дебютанти, у стартовому складі проти грузинів вийшов Іван Калюжний.

У першому матчі виникла тривала перерва у матчі через проблеми з освітленням на стадіоні у Познані над гостьовим сектором. Матч відновили на 20-й хвилині, перерва тривала близько 8 хвилин.

На 35-й хвилині перший і єдиний гол у матчі забив Михайло Мудрик.

На 88-й хвилині грузини забили гол, але взяття воріт скасували через офсайд. Фінальний свисток зафіксував рахунок 1:0.

Україна вперше в історії розпочала виступи у Ліги націй з двох поразок - від Албанії (1:2) та Чехії (2:3). Третій суперник України Грузія виграла обидва стартові матчі.

Попри першу перемогу, Україна продовжує йти на останньому місці в групі Ліги націй, поступається Албанії за результатами в очних зустрічах.