07:33 / 26.09.2024 Спорт

Ліга Європи: "Динамо" на старті розгромно програло "Лаціо"

Київське "Динамо" розгромно програло італійському "Лаціо" у першому турі Ліги Європи УЄФА. Зустріч відбулася на арені "Фолькспаркштадіон" у німецькому Гамбурзі, повідомляють рodrobnosti.

Підопічні Олександра Шовковського зазнали поразки з рахунком 0:3. Усі три голи українська команда пропустила у першому таймі.

Вже на 5-й хвилині матчу Педро віддав хороший пас на Діа, який пройшов повз Тимчика і пробив у дальній кут - 0:1.

На 34-й хвилині "Динамо" пропустило вдруге. Деле-Башіру по центру прорвався після помилки Бражка з пасом у центрі поля і пробив повз Бущана.

На 35-й хвилині Деле-Башіру подав з правого флангу, і Діа спокійно пробив у дальній кут головою. Рахунок 0:3 на користь італійців.

На 72-й хвилині суддя дав "червону картку" нападнику "Динамо" Брагару за грубий фол на фланзі.

На 82-й хвилині "червону картку" заробили італійці. Нослін отримав вилучення за відмашку від Дубінчака.

Підготував: Сергій Дага