08:11 / 09.09.2024 Спорт

Паралімпіада-2024: Збірна України завершила на 7 місці

Збірна України на Паралімпійських іграх у Парижі завоювала 82 медалі та посіла сьоме місце у загальному медальному заліку. За загальною кількістю нагород українські спортсмени опинилися на п'ятому місці.

Про це повідомило Міністерство молоді та спорту України.

Українські паралімпійці здобули 22 золоті, 28 срібних і 32 бронзові медалі. В останній день змагань збірна України поповнила скарбничку трьома нагородами — золотою і двома срібними.

Золоту медаль виборов веслувальник Владислав Єпіфанов, який у запливі на каное-одиночці на 200 метрів показав час 47.49 секунди, що стало рекордом Паралімпійських ігор. Для 25-річного спортсмена змагання в Парижі були першими в кар'єрі.

Веслувальниця Марина Мажула принесла Україні срібло у фіналі на 200 метрів на байдарках-одиночках.

Останню медаль для України на цих Іграх здобув паверліфтер Антон Крюков, який у ваговій категорії понад 107 кг підняв 251 кг, посівши друге місце.

BAGNET нагадує, Літні Паралімпійські ігри 2024 року проходили в Парижі з 28 серпня до 8 вересня на тих самих аренах, де відбувалися Олімпійські ігри.

Підготував: Сергій Дага