11:40 / 03.09.2024 Спорт

Україна завоювала ще одне золото на Паралімпіаді-2024

Український параатлет здобув золоту медаль у забігу на 100 метрів (клас Т35), встановивши при цьому свій особистий рекорд. Про це повідомляє "Суспільне. Спорт".

Цвєтов пробіг дистанцію за 11,43 секунди. Друге та третє місця посіли "нейтральні" атлети з Росії — Артем Калашян та Дмитро Сафронов. Це вже третя золота медаль для Цвєтова на Паралімпійських іграх.

Варто зазначити, що цього ж дня українські спортсмени вибороли три медалі в плаванні — золоту та бронзову на дистанції 50 метрів на спині, а також срібну на 400 метрів вільним стилем.

Паралімпіада-2024

Літні Паралімпійські ігри 2024 року проходять у Парижі з 28 серпня до 8 вересня на тих же аренах, що й Олімпійські ігри.

Цього року Україну представляє найбільша в її історії делегація — 140 спортсменів, які змагатимуться в 17 з 22 видів спорту. На церемонії відкриття український прапор несли фехтувальниця Олена Федота-Ісаєва та веслувальник Роман Полянський.

На попередніх Паралімпійських іграх у Токіо Україна зайняла шосте місце в загальному медальному заліку, здобувши загалом 98 медалей, з яких 24 — золоті.

Підготував: Сергій Дага