08:37 / 06.07.2024 Спорт

Євро-2024: Збірна Іспанії вирвала перемогу над Німеччиною на фініші овертайму чвертьфіналу

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Збірна Іспанії стала першою командою, яка забезпечила собі місце у півфіналі футбольного Євро-2024. У чвертьфіналі у Штутгарті під керівництвом Луїса де ла Фуенте іспанці здолали господарів турніру - команду Німеччини, повідомляють рodrobnosti.

Експерти охарактеризували цей поєдинок як "достроковий фінал" Євро-2024, де обидві команди, вважають букмекери, виступили максимально агресивно. Перший гол був забитий на 51-й хвилині півзахисником "червоної фурії" Дані Ольмо, який зараз грає за німецький "Лейпциг".

Однак на 89-й хвилині Флоріан Вірц збірної Німеччини зрівняв рахунок на 1:1, і матч перейшов у додатковий час. А вже під кінець гри голом головою свою команду у півфінал вивів Мікель Меріно збірної Іспанії.

Цікаво, що з 1988 року збірна Німеччини не здолала збірну Іспанії в офіційних матчах.

Підготував: Сергій Дага