08:11 / 18.06.2024 Спорт

Євро-2024: Збірна Франції перемогла команду Австрії

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Збірна Франції з рахунком 1:0 обіграла команду Австрії у матчі першого туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу. Зустріч відбулася у Дюссельдорфі, повідомляють рodrobnosti.

На 38-й хвилині м'яч у свої ворота забив гравець австрійської збірної Максиміліан Вебер. На 90-й хвилині через травму носа було замінено нападника французької команди Кіліана Мбаппе.

В іншому матчі групи D 16 червня збірна Нідерландів обіграла команду Польщі (2:1). Команди Нідерландів та Франції набрали по три очки, у австрійців та поляків - жодного очка. У наступному турі французи зіграють із нідерландцями, австрійські футболісти зустрінуться зі збірною Польщі. Матчі відбудуться 21 червня.

Головним тренером збірної Австрії є Ральф Рангнік.

Збірна Франції здобула 100-у перемогу під керівництвом Дідьє Дешама у 154 матчах. Фахівець очолює команду з 2012 року, при ньому французи виграли чемпіонат світу (2018) та Лігу націй сезону-2020/21, а також стали срібними призерами чемпіонатів світу (2022) та Європи (2016).

Підготував: Сергій Дага