Селяни закликали Павла Петренка скасувати рейдерські захоплення земель і виробництв – відео
Напередодні члени громадської спілки «Аграрна самооборона України»: сільгоспвиробники, фермери, переробники з Кіровоградської та Миколаївської областей, зібралися в столиці на пікет біля стін міністерства юстиції України.
Відео акції протесту:
Акція зібрала близько 200 учасників під гаслами «Поборемо рейдерство разом!». Учасники вимагали від міністра юстиції Павла Петренкапоновлення прав власностікерівників підприємств, що постраждали від рейдерів у Кіровоградській та Миколаївській областях, скасування незаконних реєстраційних дій, здійснених «чорними» реєстраторами та невідворотності покарання владних чиновників, які приймали участь у рейдерстві.
Зі вступним словом виступив голова Громадської Спілки «Аграрна самооборона України» Юрій Крутько, який озвучив вимоги мітингувальників, та намагався передати керівництву Міністерства підготовлене звернення, в якому чітко описані події щодо постраждалих підприємств.
Текст офіційного звернення тут: Звернення до МіністерстваюстиціїУкраїни
Мирне зібрання тривало близько двох з половиною годин. Люди намагались своїми закликами запросити до конструктивного,мирного діалогу представників Міністерства. Але,судячи з усього,міністр юстиції України,разом із підлеглимизлякались свого народу – перед зачиненими дверима, задраєними ролетами у робочий час, було виставлено посилений наряд бійців Національної гвардії України.За словами організаторів, після проведення акції учасникам пікету стало зрозуміло, що рейдерські захоплення на території Кіровоградської та Миколаївської областей булиздійснені зі згоди головних рейдерів країни – керівництва міністерства юстиції України на чолі з Павлом Петренком. До учасників акції ніхто так і не вийшов, тому керівництво АСУ оприлюднює свої вимоги до влади через засоби масової інформації.
«Влада нас не чує, і не хоче чути. Виходячи з даної ситуації,мусимо попередити Мін'юст, що наступного разу ми прийдемов Київдо міністра юстиції, на совісті якого більшість рейдерських захоплень в Україні, зовсім з іншим настроєм, в набагато більшій кількості, і не поїдемо доки наші вимоги не почують, і не будуть прийняті відповідні дії та рішення. Не примушуйте людей вдаватись до радикальних заходів», - попередив Юрій Крутько.