Ми, Майдан. Вистава. Спогади. Дискусія
П’єса "Ми, Майдан" - переможець конкурсу мережі театрального перекладу "Євродрама" (Париж, Франція) і входить до антології п'єс "Майдан. До і після". В своєму творі Надія Симчич описує події листопаду 2013 - лютого 2014 років. Автор твору ретельно відбирала свідчення активістів у Facebook, згодом створивши свою п'єсу "Ми, Майдан". У кожного героя п'єси є реальний прототип, з якими драматург підтримує зв'язок й досі.
Вхід безкоштовний, але за реєстрацією: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6V143GO0K0HAIysW37lRAO2VJ23qb_uMiVfWHgUisy0MXvw/viewform?c=0&w=1
Емоційні Facebook свідчення активістів, студентів, журналістів, самооборонівців, медиків, священиків, волонтерів, киян і приїжджих, чоловіків і жінок, літніх та юних занурюють у події Революції Гідності. Їхні дії, думки і слова, молитви і вірші, пісні і мрії творять новітню історію України.
Режисер-постановник – народна артистка України Ірина Кліщевська, художник – Світлана Заікіна, музичне оформлення – Олексій Куций, відеоряд – Денис Драчевський.
Актори: заслужена артистка України Наталія Надірадзе, Анна Артем'єва, Денис Драчевський, Олег Лепенець, Андрій Мороз, Аліна Проценко, Владислав Пупков, Дмитро Соловйов.
Про автора: Надія Симчич – українська письменниця, драматург. За освітою – філолог. Пише прозові (казки, повісті, романи) та драматичні твори для дорослих і дітей. Є також автором багатьох інсценізацій за творами сучасних українських авторів, зокрема Юрія Андруховича. Неодноразово перемагала в загальноукраїнських літературних конкурсах. Зокрема, отримала гран-прі конкурсу "Золотий лелека" за збірку казок (2008) та гран-прі конкурсу "Коронація слова" за найкращий драматичний твір – "Хата, або Кінець епохи вишневих садів" (2012).
Організатори: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності, Київський академічний театр КОЛЕСО, ЦДКС "Український Дім".
За участі: Чоловічої хорової Капела ім. Л.Ревуцького.
Про це "Багнету" повідомили організатори: Музей Революції Гідності / Revolution of Dignity Museum