Офіс омбудсмена має "десятки" відео страт українських захисників
Фото: Дмитро Лубінець
За останні 9 місяців Офіс омбудсмена отримав "десятки" відео страт українських військових російськими окупантами. Про це в інтерв’ю "Українській правді" заявив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.
Це відрізання голови, відрізання статевих органів, відрізання вух, носа, кінцівок, фаланг на руках. Декого (з катів - ред.) вдалося верифікувати. І я знаю, що одна особа понесла покарання - вона загинула під час бойового зіткнення з українськими військами).
росія публічно поширює відео зі стратами українських військових з кількох причин, вважає омбудсмен. По-перше, щоб "підтримувати градус антиукраїнської істерії" всередині російського суспільства.
По-друге, щоб переконати своїх вояків не здаватися в полон ЗСУ. По-третє, щоб залякати українських військових, які готуються до контрнаступу.
BAGNET нагадує, генсека ООН Антоніу Гутерреша нажахало відео, на якому росіяни відрізають голову живому українському захиснику.
Підготував: Сергій Дага





Политика «В МИД РФ сделали заявление об окончании войны»
Спорт «Триразовий чемпіон Європи Сіверт Баккен помер через гіпоксичну маску»
Происшествия «Хазяїва випадково знайшли свого пса, який зник після обстрілу столиці ще влітку»
Общество «На могилу Андрія Парубія приїхали колядники»
Мир «П’ятеро осіб, які загинули напередодні Різдва внаслідок ДТП у Польщі, ймовірно, були українцями»
Происшествия «Смертельное ДТП на Киевщине: пострадали 13 человек»