Актор Бен Стіллер прилетів до Польщі, щоб зустрітися з біженцями з України
Фото: Бен Стіллер
У суботу, 18 червня, відомий голлівудський актор Бен Стіллер прибув до польського міста Ряшів. 56-річна кінозірка, яка є послом доброї волі ООН, планує зустрітися з українськими біженцями, щоби з перших вуст почути їхні історії.
"Щойно прибув до Польщі напередодні Всесвітнього дня біженців, щоб зустрітися з людьми, на життя яких вплинула війна в Україні", - написав Бен Стіллер на своїй сторінці в Twitter.
В якості послом доброї волі ООН Стіллер раніше побував у Йорданії, Гватемалі та Лівані. Він неодноразово спілкувався з сирійськими біженцями у Європі. У 2019 році актор виступив на засіданні комітету з закордонних справ Сенату США, щоб розповісти про те, в яких умовах живуть біженці з Сирії та Лівану.
BAGNET нагадує, що під час нещодавнього візиту Анджеліни Джолі до Львова пролунала повітряна тривога, тож кінозірці довелося бігти в укриття.
Підготував: Сергій Дага
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ
Мир «Сцена торга: карикатуристка изобразила мирные переговоры Трампа и Зеленского, – Guardian» 10:33
Происшествия «Хазяїва випадково знайшли свого пса, який зник після обстрілу столиці ще влітку» 19:08





Происшествия «Батькам варто підтримувати підлітків з вибором майбутньої професії, а не робити популярні помилки, - експертка»
Политика «Путин отказался прекратить огонь на время украинского референдума, – Трамп»
Спорт «FIE разрешила юниорам из РФ и Беларуси вернуться к соревнованиям: реакция Ольги Харлан»
Политика «Переговоры о мире затянутся: Туск призвал Запад и Украину не допустить раскола»