Новою "країною мрій" Зеленського поступово починають управляти старі відоми кадри
Василь Цушко претендує на посаду заступника міністра фінансів, про це свідчить його декларація про доходи за минулий рік.
У декларації Цушко вказав місцем майбутньої роботи Міністерство фінансів, а обійману посаду або посаду, на яку претендує, - "заступник міністра", пише УП.
Василь Цушко був міністром внутрішніх справ в уряді Віктора Януковича, міністром економіки в уряді Миколи Азарова, очолював Антимонопольний комітет, коли Янукович був президентом.
Чотири рази обирався народним депутатом. Є заступником голови Соціалістичної партії Олександра Мороза.
У своїй минулорічній промові 20 травня Зеленський говорив:
"І моє обрання доводить: громадяни втомились від досвідчених, системних, надутих політиків, які за 28 років створили країну можливостей. Можливостей відкатів, потоків, дерибанів. Ми збудуємо країну інших можливостей".





Происшествия «Ворог має тактичні успіхи на Донеччині»
Общество «На могилу Андрія Парубія приїхали колядники»
Политика «Зеленський сказав, коли буде скасовано воєнний стан»
Происшествия «На Прикарпатті сталася смертельна ДТП з пасажирським автобусом»
Происшествия «Спротив триває: 1405-та доба протистояння України збройної агресії Росії»
Мир «Унікальна знахідка дослідника – невідомий польовий щоденник Карла XII, кілька записів – з Полтавщини»