23:54 / 13.02.2016 Политика

Марина Порошенко обговорила з Головою парламенту Баварії Барбарою Штамм соціальні проекти допомоги постраждалим на Сході України

13 лютого у рамках робочого візиту Глави Української держави до Німеччини (м. Мюнхен) Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала українську суботню школу Товариства «Рідна школа», разом із Головою парламенту Баварії пані Барбарою Штамм ознайомилися з Українським Вільним університетом та зустрілася з українською громадою в Українській греко-католицькій церкві Покрова Пресвятої Богородиці та Святого Апостола Андрія Первозванного.

Під час зустрічі з учнями, батьками та вчителями «Рідної школи»  Дружина Президента підкреслила, що для України є надзвичайно цінним, що за фінансового сприяння Баварської канцелярії та мерії м. Мюнхен у жовтні 2015 року школа прийняла 20 дітей бійців АТО на курс оздоровлення. Із метою популяризації та розвитку української мови та культури серед учнів Марина Порошенко подарувала школі сучасну українську літературу.

 У ході розмови з пані Барборою Штамм Дружина Президента України подякувала німецькому політику за вагомий внесок у розвиток відносин між Україною та Німеччиною.

Сторони обговорили співпрацю в рамках соціальних проектів, спрямованих на допомогу українським дітям та людям, які постраждали внаслідок подій на Сході України. Наразі готується проект оздоровлення та відпочинку для українських дітей з Донецької та Луганської областей.

Відвідуючи Український вільний університет (УВУ) – єдиний у Європі вищий навчальний заклад, в якому здійснюється викладання українською мовою, пані Марина поспілкувалася зі студентами та обговорила з ними роль університету як містка порозуміння між Україною та Європою. Зі свого боку пані Барбара запропонувала створити програму обміну досвідом між УВУ та вищими навчальними закладами Мюнхена.

Дружина Президента України Марина Порошенко разом з активістами української громади взяла участь у богослужінні Української греко-католицької церкви Покрова Пресвятої Богородиці та Святого Андрія Первозванного та вшанувала пам'ять загиблих під час Голодомору 1932-1933 рр.