У Міноборони Іспанії заявили про відправку танків "Леопард" в Україну
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес повідомила про відправку в Україну останніх чотирьох танків Leopard 2, які ще не були доставлені. Вони прибудуть до України морем наступного тижня. Про це повідомляє Europa Press.
Крім танків, міністр також оголосила про відправку протягом літа десяти бронетранспортерів після капремонтів та кількох броньованих всюдиходів, вантажівок та машин швидкої допомоги.
У своєму виступі Роблес відзначила передачу Україні та посиленого польового госпіталю з можливостями екстреної хірургії, необхідними післяопераційними приміщеннями, аптекою, стерилізацією, лабораторією та двома модулями госпіталізації.
Лікарня вже вирушила і її прибуття до Польщі транзитом до України заплановано на 23 липня. У вівторк, 18 липня, повернулися українські лікарі та персонал тилового забезпечення, які після двотижневої інтенсивної підготовки у Сарагосі готові розгорнути, налаштувати та керувати цим госпіталем на фронті.
Підготував: Сергій Дага





Политика «"Мирний план" можуть винести на всеукраїнський референдум, – Зеленський»
Происшествия «Покровський напрямок: ворог посилив тиск на Мирноград, зосередивши близько 10 підрозділів»
Экономика «Нацбанк України випустив пам’ятну святкову монету "Дух Різдва"»
Общество «Що зміниться для догляду, відстрочки та звільнення зі служби, пояснює юрист»
Политика «Встреча, которая может состояться: Зеленский анонсировал разговор с Трампом в ближайшее время»
Мир «Спецслужби США стежать за пересуванням Санта-Клауса по всьому світу, – Трамп»