Громадський діяч Микола Конопелько назвав практичні кроки покращення життя в Києві
Саме сьогодні, в період епідемії, стає зрозуміло, що здоров’я це головна рушійна сила і ресурс соціального та економічного розвитку. Саме сьогодні про шляхи збереження здоров’я вже говорять не тільки медики.
Від здоров'я населення залежить зростання економіки та ВВП міст та країн, процес європейської інтеграції, можливість відвідувати інші країни.
Велику кількість питань, пов'язаних зі здоров'ям можна вирішити на місцевому рівні.
Нещодавно в Києві була презентована перша соціальна ініціатива “Здорове місто”. Співзасновники "Здорового міста" Доктор Комаровский, Конопелько Микола та Бадіков Тимофій вважають, що ініціатива “Здорове місто” – має цілком практичне вираження і застосування. Багато чого змінити можна навіть у нашій столиці, Києві.
Співзасновник ініціативи Конопелько Микола назвав головні кроки до здорового міста:
- Побороти шкідливі і смердючі викиди в атмосферу міста (а це, перш за все, закінчення реконструкції Бортницької станції аерації)
- Створити сучасні зелені парки та зони відпочинку в районах міста
- Створити пішохідні зони і велосипедні вулиці в Києві
- Концепція не хаотичної, а квартальної забудови: житло, робота, дитячий садок, школа, магазини, зони відпочинку - все в одному кварталі
- Побудувати нові і впорядкувати існуючі спортивні і дитячі майданчики
- Дніпро і озера повинні стати потужним ресурсом рекреації
- У дворах повинні бути зелені зони та зони відпочинку, а не парковка.
Приєднатися до ініціативи можуть всі кияни, яким не байдуже, в якому місті жити і працювати, і в якому місті будуть рости їх діти та онуки.