Київ захищають три кільця оборони, – генерал Павлюк
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Генерал-лейтенант Збройних сил України, командувач Сухопутних військ Олександ Павлюк заявив, що Київ має три лінії оборони.
Як заявив Павлюк в інтерв'ю, що транслювалося в ефірі телемарафону, значно укріплено кордон з Білоруссю, зокрема Чорнобильська зона, яку раніше не вважали оборонним рубежем.
– Ми зробили величезний об'єкм роботи: близько 1000 кілометрів фортифікаційних споруд, три кільця оборони Києва, дуже посилили чорнобильський напрямок, який до цього не був врахований як оборонний рубіж, – заявив Павлюк.
Генерал зазначив, що наразі зроблено все, щоб не допустити прориву окупантів в напрямку столиці. Наразі будують довгострокові укріплення, адже "маючи такого сусіда, потрібно завжди бути готовим до війни".
Підготував: Сергій Дага





Политика «Путін назвав можливе використання активів РФ "грабунком" і пригрозив ЄС»
Политика «Страна-агрессор выступает против гарантий безопасности НАТО для Украины»
Политика «Генассамблея ООН приняла резолюцию о нарушениях прав человека на оккупированных территориях Украины»
Мир «У Польщі повідомили про позитивні думки щодо літаків для України»
Наука и техника «Китайська компанія підтвердила продаж TikTok американським інвесторам»
Происшествия «Спротив триває: 1396-та доба протистояння України збройної агресії Росії»