Бойових медиків забезпечує не держава, а волонтери і благодійники
Ситуація з постачанням військової медицини критична. Бойових медиків на 90% забезпечують виключно волонтери і благодійники.
Про це розповіла волонтерка, медична координаторка прифронтового стабпункту Оксана Корчинська в етері телеканалу "Еспресо".
"Ці основні напрямки було провалено. Зокрема, забезпечення тактичною медициною, якісними аптечками, турнікетами всіх військовослужбовців. Абсолютний провал у підготовці наших військовослужбовців рятувати своє життя. У зв'язку з цим у нас проблеми з кількістю ампутації", - повідомила вона.
За її словами, політики з постачанням турнікетів не було.
"Були масові втрати військових, ми не можемо їх підрахувати. Так як нам пояснили міжнародні партнери, в тому числі, які надавали цю гуманітарну допомогу, командування Медичних сил Збройних сил України не виставляло жодних технічних умов. Якщо б вони сказали, що потрібно купити сертифіковані турнікети, партнери б закупили їх", - зазначила Корчинська
Командування Медичних сил брали найдешевші, китайські турнікети, тому війська були незабезпечені.
"Нещодавно знову зайшла партія від командування Медичних сил у розмірі 30 тис. аптечок з китайськими турнікетами та виробами. Зараз ми намагаємося і просимо наші благодійні фонди, щоб вони хоча б бойовим медикам поміняли ці китайські турнікети, щоб була змога якісно рятувати життя", - додала волонтерка.
Підготувала: Ніна Петрович





Харьков «Экс-главу СБУ Харьковской обл. снова задержали, ни помог залог от "американских партнеров"»
Политика «Світовий рейтинг миру: Україна посіла 162 місце, Росія — останнє»
Политика «Зеленський і Трамп сьогодні проведуть спільну розмову з лідерами Європи»
Мир «Спецслужби США стежать за пересуванням Санта-Клауса по всьому світу, – Трамп»
Мир «По приказу Трампа США нанесли серию ударов по позициям ИГИЛ в Нигерии»
Происшествия «СБУ затримала іноземного кілера, який намагався вбити офіцера ГУР»