09:46 / 19.02.2025 Происшествия

Самогубство у Хмельницькому ТЦК: правоохоронці розкрили подробиці

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Чоловік, який минулого тижня вкоротив собі віку в приміщенні ТЦК та СП Хмельницького, зробив це за допомогою канцелярського ножа.

Про це повідомила речниця Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко в коментарі "Суспільному".

За її словами, 13 лютого 35-річного місцевого мешканця доставили в приміщення міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проходження військово-лікарської комісії.

"Однак незадовго в одному із кабінетів він взяв канцелярський ніж та порізав собі шию. Від масивної кровотечі чоловік помер дорогою до лікарні", — розповіла речниця.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України з приміткою "самогубство". Наразі тривають слідчі та процесуальні дії, а також експертизи для того, щоб встановити об'єктивні обставини інциденту. Перевіряються всі можливі версії, кажуть у прокуратурі.

Підготував: Сергій Дага