Гарні новини з росії: ЗСУ нанесли точних ударів
Сили оборони України завдали високоточного удару по стратегічних об’єктах військової та паливно-енергетичної інфраструктури росії.
Як повідомляє пресслужба Генерального штабу Збройних Сил України, у результаті успішної операції уражено Ільський нафтопереробний завод у Краснодарському краї рф. На об’єкті зафіксовано масштабну пожежу.
Також під удар потрапили нафтоперекачувальні станції “Кропоткінська” та “Андреаполь”, що забезпечували транспортування пального для потреб окупаційних військ. Унаслідок ураження вони виведені з ладу, що суттєво ускладнить логістику постачання пального для агресора.
“Сили оборони України залишають за собою право завдавати ударів по стратегічних об’єктах, які сприяють збройній агресії рф. Операції зі знищення енергетичної інфраструктури, яка підтримує незаконну війну росії, триватимуть” – зазначили в Генштабі.
Підготувала: Ніна Петрович





Киев «Взрывы в Киеве 27 декабря: враг атакует баллистикой»
Политика «В МИД РФ сделали заявление об окончании войны»
Политика «Кремль відхилив мирний план з 20 пунктів і готує зустрічні вимоги, – Bloomberg»
Наука и техника «Мінцифри забезпечить "Пункти незламності" інтернетом навіть без світла»
Общество «Полонені з КНДР, які воювали за РФ, хочуть виїхати до Південної Кореї»
Мир «Білорусь знову "стримує Захід" російським "Орешником" та ядерною зброєю»