У Чечні розстріляли "Урал" з військовими рф (відео)
Фото: PrtSc-video
У Чечні вчора, 24 жовтня, невідомі розстріляли "Урал" росгвардії. Один співробітник загинув. Про це повідомляють російські Telegram-канали.
За даними "Бази", напад на росгвардійців стався вчора приблизно опівдні в станиці Петропавлівська Грозненського району республіки. За попередніми даними, внаслідок нападу один військовослужбовець загинув, ще один дістав поранення.
– Точна кількість убитих поки що незрозуміла, проте, судячи зі знімків, було ліквідовано щонайменше одного окупанта, військовослужбовця росгвардії, Верещенка Дмитра. Згідно з повідомленнями, співробітники пересувалися на "Урал", автодорогою між Чурт-тогӏї (Петропавлівськом) і Беркарт-Юрт. Потім на них відкрили вогонь невідомі. Нападники досі не знайдені, – йдеться у повідомленні.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Сина дипломатки України в Болгарії затримали за підозрою у вбивстві українця у Відні»
Экономика «Парламентарі у першому читанні проголосувала за перейменування копійки на шаг»
Происшествия «Місцеві мешканці на Донеччині допомагали ворогу обстрілювати власних сусідів»
Происшествия «У Дніпрі мешканці напали на бригаду енергетиків»
Политика «Здатність Росії продовжувати війну залежить від тиску Заходу, – Зеленський»
Наука и техника «Китайська компанія підтвердила продаж TikTok американським інвесторам»