21:14 / 17.08.2024
Происшествия
У Гостомелі на дитячому майданчику знайшли гранату
У суботу, 17 серпня 2024 року, у селищі Гостомель Бучанського району Київської області на дитячому майданчику знайшли ручну гранату Ф-1. Про це повідомляє ДСНС.
Зазначається, що неподалік від одного з дитячих майданчиків сапери Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України вилучили ручну гранату Ф-1.
Дітям неймовірно пощастило, що уважні батьки вчасно помітили, як діти вирішили взяти її до рук. Після чого дорослі відвели дітей на безпечну відстань та викликали саперів, тим самим запобігли можливій трагедії.
У ДСНС нагадали, що в разі виявлення підозрілих предметів необхідно не підходити та не чіпати небезпечну річ, а телефонувати до 101.
Підготував: Сергій Дага





Киев «Взрывы в Киеве 27 декабря: враг атакует баллистикой»
Общество «Працівники посольств європейських країн заспівали "Щедрик"»
Политика «Питання майбутнього ЗАЕС залишається одним із найскладніших пунктів потенційної мирної угоди, – Зеленський»
Политика «Зеленський анонсував "хороші ідеї" для тривалого миру після переговорів із представниками Трампа»
Политика «Встреча, которая может состояться: Зеленский анонсировал разговор с Трампом в ближайшее время»
Общество «Що зміниться для догляду, відстрочки та звільнення зі служби, пояснює юрист»