У Запоріжжі скоїли замах на місцевого посадовця, – ЗМІ
Фото: Максим Денщік/facebook.com/maxim.denschik.3
У Запоріжжі було здійснено стрілянину з вогнепальної зброї у місцевого посадовця Максима Денщіка. Його госпіталізували. Про це РБК-Україна повідомили в пресслужбі Нацполіції.
Правоохоронці повідомили, що вчора, 11 червня, о 07:55 до чергової частини поліції надійшло повідомлення про стрілянину біля підʼїзду багатоповерхівки в одному з районів Запоріжжя. Невідома особа здійснила постріл у місцевого посадовця, після чого потерпілого госпіталізували.
Як стало відомо РБК-Україна з джерел у правоохоронних органах, йдеться про Максима Денщіка. ЗМІ повідомляють, що він донедавна обіймав посаду директора департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради, але в травні був тимчасово відсторонений від виконання обов'язків на час службового розслідування.
Врятувати життя посадовця не вдалось. Чиновник помер у лікарні Запоріжжя.
Вбивцю зараз розшукують. Поліцейські вже розпочали слідчі дії. За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 (Замах на вбивство) КК України.
Підготував: Сергій Дага





Общество «У неділю Україні прогнозують мокрий сніг, подекуди хуртовини»
Спорт «Всі країни, які перебувають на боці путінського режиму, мають бути усунені від участі в Олімпіади, – Андрій Шевченко»
Политика «Украина и США формируют "Дорожную карту" процветания до 2040 года»
Происшествия «Ворог має тактичні успіхи на Донеччині»
Здоровье «Кабмин разрешил продавать лекарства на АЗС»
Происшествия «Ворог має успіхи на Донеччині через якість українського командування, - думка»