Українські дрони псують економіку ворога
З початку повномасштабної війни атаки українських БПЛА на російські НПЗ і бази стали більш інтенсивними, в результаті виробництво бензину агресора впало, а ціни на нього почали зростати, повідомила Російська служба ВВС.
Наприкінці березня 2024 року обсяги виробництва бензину в Росії впали: лише за тиждень з 18 по 24 березня Росстат звітував про падіння на 7,4% порівняно з попереднім тижнем.
При цьому оптові ціни на бензин зростають. Наприклад, на Петербурзькій товарно-сировинній біржі цього тижня подорожчали майже всі види бензину. Це призводить до зростання роздрібних цін: за даними Росстату, з 19 до 25 березня ціни на бензин зросли на 0,08%.
Водночас про серйозну кризу чи дефіцит бензину говорити зарано, адже у Росії все ще залишаються виробничі потужності. Крім того, Кремль отримує допомогу від білоруських т.зв. "молодших братів".
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Сцена торга: карикатуристка изобразила мирные переговоры Трампа и Зеленского, – Guardian»
Политика «У Кремлі погодилися на припинення вогню для референдуму щодо українських територій, – Axios»
Политика «Украина и США формируют "Дорожную карту" процветания до 2040 года»
Экономика «Правительство вводит долгосрочные контракты на производство оружия, – Шмыгаль»
Спорт «Всі країни, які перебувають на боці путінського режиму, мають бути усунені від участі в Олімпіади, – Андрій Шевченко»
Происшествия «Українські дрони дісталися ворожого НПЗ»