Українські підрозділи вивели з Авдіївки, – Сирський
Фото: Libkos (AP)
У суботу, 17 лютого, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив про виведення українських підрозділів з Авдіївки. Про це він написав у фейсбуці.
Як повідомив Головнокомандувач ЗСУ, рішення ухвалили, щоб уникнути оточення та зберегти життя і здоров’я військовослужбовців.
Вживаємо заходів для стабілізації обстановки та утримання займаних позицій. Життя військовослужбовців – найвища цінність. Авдіївку ми все одно повернемо.
Сирський наголосив, що українські воїни "гідно виконали свій військовий обов’язок, зробили все можливе для знищення найкращих російських військових частин, завдали ворогу значні втрати в живій силі та техніці".
Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський повідомив, що військові вийшли з Авдіївки на "заздалегідь підготовлені позиції".
У ситуації, коли ворог наступає по трупах своїх же солдатів із перевагою снарядів десять до одного, під постійними бомбардуваннями – це єдине правильне рішення. Оточення не допущено, особовий склад виведено, наші воїни зайняли оборону на визначених рубежах.
Підготував: Сергій Дага





Общество «Що зміниться для догляду, відстрочки та звільнення зі служби, пояснює юрист»
Политика «Диалог с США о завершении войны "медленно, но продвигается", – МИД РФ»
Политика «Без повного припинення вогню організувати референдум неможливо, – Зеленський»
Мир «Майже 20 градусів тепла: В Ісландії зафіксували рекордну для грудня температуру»
Мир «Банкок і Пномпень почали переговори про припинення вогню»
Экономика «Правительство вводит долгосрочные контракты на производство оружия, – Шмыгаль»