Депутат-підривник із Закарпатської області залишив вдома передсмертну записку
Фото: Сергій Батрин / X (Twitter)
На Закарпатті місцевий депутат, який підірвав кілька гранат у будівлі Керецьківської сільської ради, залишив до цього передсмертну записку.
Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.
"На жаль, … в Закарпатській області відбулася надзвичайна подія, коли один із депутатів сільради приніс на засідання до своїх колег гранати і кинув їх практично їм під ноги. Депутат залишив записку у себе вдома, її вивчає слідство. Там написано, що він готував такий акт", - заявив Клименко.
Журналіст Віталій Глагола з посиланням на власні джерела повідомив у своєму Telegram: "Із записки випливає, що Батрин готувався до підриву гранат. Записку знайшли вдома під час обшуків. Це підтверджують одразу кілька джерел. Деталі - це таємниця слідства".
"Досудове розслідування уже дає оцінку цим подіям. Дійсно, є люди, які отримали поранення - 26 осіб і 6 із них - достатньо важкі поранення. Скорішого їм одужання", - зазначив Клименко.
BAGNET нагадує, у пʼятницю, 15 грудня, Служба безпеки розпочала розслідування щодо підриву бойових гранат в будівлі Керецьківської сільської ради Закарпатської області. Інцидент кваліфікується як теракт.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Российский ликвидатор: В Греции задержали киллера, который "охотился" на главарей местной мафии»
Политика «Хочемо мати конкретну дату вступу в ЄС у мирній угоді, – Зеленський»
Происшествия «Спротив триває: 1400-та доба протистояння України збройної агресії Росії»
Политика «Кремль відхилив мирний план з 20 пунктів і готує зустрічні вимоги, – Bloomberg»
Происшествия «Окупанти увійшли до села Грабовське та спробували просунутися вглиб території, – Трегубов»
Наука и техника «Мінцифри забезпечить "Пункти незламності" інтернетом навіть без світла»