Відомий блогер висунув свою версію замаху на Шефіра
Сьогодні о 10.00 під Києвом стріляли в першого помічника Зеленського Сергія Шефіра.
Однією з версій замаху, за інформацією відомого блогера Ярослава Бондаренка, зараз розглядається один з останніх візитів Сергія Шефіра в Одеську область.
"Як відомо, в Одесу зараз повернулися порядки лихих 90-х, - пише Бондаренко. - Бандюки Труханова і Кауфмана обклали місцеві бізнеси і забудовників поборами, процвітає контрабас, ОПГ Еротермінал обклав величезною даниною перевізників.
Кауфману дали зрозуміти що він поводиться "не політкоректно", а всі силові структури тепер під ОП, в тому числі і новий міністр МВС.
Але бандит Кауфман вирішив оголосити війну Шефіру. Під час поїздки в Одесу Сергій Шефір залишився незадоволений дерибаном і висловив це Кауфману і прийняв рішення про зміну "смотрящих" по регіону.
10 куль запущених в авто Шефіра це його попередження".





Происшествия «Триває війна рашистів з мирними українцями: обстріляно житлові будинки Херсону»
Происшествия «Спротив триває: 1404-та доба протистояння України збройної агресії Росії»
Происшествия «Батькам варто підтримувати підлітків з вибором майбутньої професії, а не робити популярні помилки, - експертка»
Общество «Хто насправді неназваний «коханий» Зінаїди Кубар, молодший за пасію на 26 років?»
Мир «Лавров: Москва поддержит Пекин в случае обострения вокруг Тайваня»
Мир «П’ятеро осіб, які загинули напередодні Різдва внаслідок ДТП у Польщі, ймовірно, були українцями»